Blog

Rekrutacja 2022/2023

Mamy jeszcze miejsca dla dzieci klas 0-5. Dołącz do naszej społeczności szkoły i twórz ją razem z nami. Czekamy na Was.

🌱Twórz z nami miejsce, w którym mali i duzi czują się dobrze.
🌱Rozwijaj się jako rodzic: bierz udział w naszych seminariach, spotykaj się ze specjalistami.
🌱Dołącz do społeczności rodzin, które chcą mieć wpływ na rozwój dziecka.

Jak wygląda rekrutacja?

1. Wiadomość. Napiszcie do nas wiadomość na adres biuro@wolnaszkolarazem.pl, aby umówić się na spotkanie lub telefon (jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak wygląda nasza codzienność).

2. Rozmowa. Na spotkaniu rekrutacyjnym zapraszamy (najlepiej) oboje rodziców/opiekunów. Chcemy Was bliżej poznać, porozmawiać, dowiedzieć się jak spędzacie czas, jakie jest Wasze dziecko i co lubi robić.

3. Decyzja. Po spotkaniu ustalamy tydzień na podjęcie decyzji, zarówno po stronie rodziców/opiekunów jak i naszej – kadry. Nasz zespół podejmuje decyzje wspólnie, dlatego potrzebujemy czasu, by razem podjąć decyzję.

4. Umowa. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się i podpisanie umowy. Wpisowe wynosi 2 500 zł, jest to jednorazowa kwota, która jest ważną inwestycją w naszą szkołę.

5. Spotkanie. Po wszystkich formalnościach zapraszamy na dni adaptacyjne dla całej rodziny. Chcemy Was powitać w naszej szkolnej rodzinie. Chcemy, żebyście poznali wszystkich rodziców a Wasze dziecko weszło w grupę dzieci nowych i tych, które już są w naszej szkole. Dni adaptacyjne odbędą się w pod koniec sierpnia 2021. Dokładny termin oraz miejsce będziemy podawać bezpośrednio rodzicom na spotkaniu rekrutacyjnym.